HAKKIMIZDA


Küreselleşen dünyamızda, yeni bir tarz ve bireysel zevklerin öne çıktığı mobilya sektöründe bizde varız dediğimiz markamız olan FABEL, kalitenin, estetiğin ve şıklığın adı olarak karşınıza çıkıyor. Misyonumuz seçkin markaların arasında yer almak olup, vizyonumuz kalitede ve usta ellerde işlenen ürünlerimizle dünya standartlarını yakalamak ve üzerine çıkmaktır.

Yurt içine ve yurt dışına kaliteli ürünler sunan firmamız, ihracat ağında Avrupa ve Ortadoğu ile sınırlı kalmayıp tüm ülkelere-kıtalara kaliteyi ve yeniliği götürmeyi ilke edinmiştir. FABEL markası ile geniş ürün yelpazemizi 4000 m2 üretim tesisimizde teknolojik gelişmeleride yakından takip ederek, iş ortaklarımıza müşterilerimize yenilikçi ve güvenilir bir yaklaşım ile sunmaktayız.

MİSYON

Fabel Mobilya faaliyetlerini doğal çevrenin, işçi sağlığı ve güvenliğinin şartsız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. Etkin insan kaynakları politikaları geliştirip sonuç odaklı, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmayı misyon haline getirmiştir.

VİZYON

Türkiye ve dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası alanda da lider olmayı hedefler.


Kendinize en uygun olan konsepti birbirinden farklı model
ve tarzlarla
E-Kataloğumuzdan inceleyerek hemen keşfedin!

YUKARI